Menu
 

O nas

Praca

  Rezerwacja       Kontakt       FAQ

Polska  English

Rafting, Imprezy Integracyjne

RAFTING


WYPRAWY OFF ROAD 4x4


IMPREZY INTEGRACYJNE


PRZYJECIA OKOLICZNOŚCIOWE


OFERTA DLA SINGLI

 

RAFTTREK > Imprezy Integracyjne

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm

        Sporty ekstremalne mają to do siebie, że poza ogromem wrażeń, oferują również możliwość oceny umiejętności pracy w grupie. Rafting, paintball oraz wiele innych sportów opartych na współdziałaniu stanowi zwierciadło sytuacji panującej w danym zespole.

Być może jakość współpracy pozostawia wiele do życzenia, bo w zespole dwie osoby walczą o przywództwo? Poważny konflikt, czy po prostu ludzka antypatia, którą pracownicy starają się ukryć? Sporty ekstremalne dadzą jasny obraz sytuacji. Podczas nawet krótkiego spływu można bardzo szybko określić wartości osobowe poszczególnych pracowników biorących udział w rozrywce, ich priorytety oraz dążenia. Jak na dłoni widać, kto w danej grupie jest liderem, kto spełnia funkcję osoby gaszącej w zarodku konflikty i spięcia, kto łatwo podporządkowuje się innym...

Sporty ekstremalne pomagają spostrzec niedoskonałości tkwiące w grupie i w konsekwencji udoskonalić współpracę poszczególnych osób. Oprócz tego są bardzo ważnym sposobem integracji na wspólnych wyjazdach, co również ma znaczące przełożenie w codziennej pracy biorących udział w wyjeździe osób.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

RAFTING   WYPRAWY

   

No title

 


Rafting rzeka Bela

nie zapomisz o mnie

Rafting rzeka Dunajec


 


Zapraszamy do Foto Relacji 

Twój pomysł na
prezent :)


 

Sklep Rowerowy
Zapraszamy do współpracy
kliknij


 

 


Stopka

  statystyka

Copyright © 2009 - 2018 RAFTTREK

    All Rights Reserved.

Projek i wykonanie rafttrek.eu

Panoramy Wyprawy