Menu
 

O nas

Praca

  Rezerwacja       Kontakt       FAQ

Polska  English

Rafting, Imprezy Integracyjne

RAFTING


WYPRAWY OFF ROAD 4x4


IMPREZY INTEGRACYJNE


PRZYJECIA OKOLICZNOŚCIOWE


OFERTA DLA SINGLI

 

RAFTTREK > O nas

O nas || Nasz Sprzęt

       Prawdziwie pasjonujące podróże trwają miesiącami, a nawet latami. Nie rozpoczynają się z chwilą docierania do celu, ale dużo wcześniej – już na etapie organizacji. Nie kończą się w momencie rozpakowania walizek, ale przechodzą w fazę fascynacji tym, co przyniosły, zamieniają się w etap snucia opowieści o przeżyciach, we wspominania...

Każda organizowana przez nas wyprawa jest niepowtarzalna. Dokładne opracowanie jej przebiegu jest gwarantem bezpieczeństwa oraz najwyższego komfortu podróżowania. Z racji tego, że sami zwiedziliśmy pół świata, wiemy o istnieniu wielu ciekawych miejsc, o których milczą przewodniki. Prowadzimy w nawet bardzo wysokie partie górskie, organizujemy rafting. W naszych szeregach pracują doświadczeni przewodnicy górscy oraz rzeczni (mający za sobą spływy po najbardziej ekstremalnych rzekach Francji, Austrii i Stanów Zjednoczonych).

Wyjazd z nami to gwarancja skorzystania z atrakcyjnej cenowo oferty noclegowej. To pewność, że nic, co warte zobaczenia nie umknie Waszym oczom. To przygoda, którą wspomina się latami.

Rafttrek Team

No title

 


Rafting rzeka Bela

nie zapomisz o mnie

Rafting rzeka Dunajec


 


Zapraszamy do Foto Relacji 

Twój pomysł na
prezent :)


 

Sklep Rowerowy
Zapraszamy do współpracy
kliknij


 

 


Stopka

  statystyka

Copyright © 2009 - 2018 RAFTTREK

    All Rights Reserved.

Projek i wykonanie rafttrek.eu

Panoramy Wyprawy