Menu
 

O nas

Praca

  Rezerwacja       Kontakt       FAQ

Polska  English

Rafting, Imprezy Integracyjne

RAFTING


WYPRAWY OFF ROAD 4x4


IMPREZY INTEGRACYJNE


PRZYJECIA OKOLICZNOŚCIOWE


OFERTA DLA SINGLI

 

RAFTTREK > Rafting

Rafting - spływ pontonem górską rzeką

       Im więcej piany, im zimniejsza woda i trudniejsza do pokonania rzeka, tym większa adrenalina! A o to właśnie w raftingu chodzi! Miarą sukcesu nie jest dotarcie do brzegu suchym, ale przemoczonym i szczęśliwym. Wpadnięcie do rzeki to moment, w którym można ochłodzić rozgrzane upałem ciało, ale również chwila, którą wielu turystów wspomina wielokrotnie.

Rafting to rozrywka, która pod wieloma względami nie jest wymagająca. Skorzystać z niej może właściwie każdy. Do jej zaaranżowania wystarczy większa górska rzeka oraz ponton. Przygodę z raftingiem warto rozpocząć od łatwiejszej trasy, z czasem jednak naturalne staje się domaganie coraz bardziej skomplikowanych spływów! Takich podczas których ryzyko wywrotki jest bardzo wysokie!

Wraz z pojawianiem się coraz większego entuzjazmu po wypowiadaniu słowa „rafting”, rozrywka ta może zamienić się w ambitne zadanie. Wybierając się na rafting z grupą znajomych, można postawić sobie za cel utrzymanie w pontonie przez cały okres spływu. Wystarczy dobra współpraca, zaufanie i umiejętność podejmowania szybkich i dobrych decyzji. Instruktor może w tym pomagać lub przeciwnie – robić wszystko, by jednak zmoczyć nas w wodzie, na przykład naprowadzając na wszystkie możliwe skały.

Rafting – to doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu! Rozrywka, którą się wspomina jeszcze bardzo długo po zakończeniu wakacji! Niesamowita przygoda dostępna dla każdego!
 

Rafting rzeka Dunajec
Rafting Dunajec

Dunajec to jedna z najładniejszych rzek polski, położona w południowej części kraju. Przepływając przez Pieniny tworzy malowniczy przełom, rzeka wije się niczym wąż wśród wapiennych ścian wznoszących się na ok.300 .
więcej...


Rafting rzeka Bela
 

Bela to rzeka z zacięciem Alpejskim, jako jedyna w naszym rejonie oferuje WW III+ w skali trudności, maj to najlepszy miesiąc na rafting tą rzeką. Belá jest najbardziej uczęszczaną i najburzliwszą naturalną rzeką Słowacji. Wypływa spod samego Krivania i wije się w przepięknej scenerii tatrzańskich szczytów. O raftingu na tej rzecze z pewnością długo nie zapomnicie.
więcej...


   
 
   

Belka Prawa

 


Rafting rzeka Dunajec

_________

Rafting rzeka Bela

nie zapominsz o mnie


 


Zapraszamy do Foto Relacji 


Twój pomysł na
prezent :)


 

Sklep Rowerowy
Zapraszamy do współpracy
kliknij

 


Stopka

  statystyka

Copyright © 2009 - 2018 RAFTTREK

    All Rights Reserved.

Projek i wykonanie rafttrek.eu

Panoramy Wyprawy